Sprawdź profesjonalny coaching indywidualny w Poznaniu, Warszawie lub online

coaching indywidualny

Czujesz, że stoisz w miejscu? Chcesz dokonać zmian w swoim życiu prywatnym lub zawodowym? Nie satysfakcjonuje Cię sytuacja, w której obecnie się znajdujesz? Z pomocą przychodzi profesjonalny coaching indywidualny w Poznaniu, Warszawie lub online. Sprawdź, na czym polega!

Co to jest coaching indywidualny?

Coaching personalny (indywidualny) jest to proces pomocny w pokonaniu Twoich blokad, które nie pozwalają Ci rozwinąć skrzydeł. Pozwala również zrealizować Twoje cele z wykorzystaniem aktualnych możliwości, jakie posiadasz. Polega on na cyklicznych spotkaniach z coachem, podczas których wskazuję on drogę do samorozwoju. Spotkania odbywają się online lub w gabinecie.

Jakie są rodzaje coachingu indywidualnego?

Zależnie od tego, w jakim obszarze życia chciałbyś się rozwinąć lub pokonać trudności istnieją różne rodzaje coachingu, m.in. osobisty, managerski, biznesowy oraz kariery. Poniżej znajdziesz poradnik, w którym poznasz wszystkie rodzaje coachingu indywidualnego!

Coaching osobisty

To dziedzina pomocna w samorozwoju, w której z pomocą coacha poznajemy swoje ograniczenia i znajdujemy sposoby na ich pokonanie. Pomaga ona również nauczyć się wyznaczać granicę i realizować cele osobiste.

Coaching managerski

Ta dziedzina coachingu pomaga osobom, które zarządzają grupą ludzi i stoją przed istotnym problemem decyzyjnym. Daje on również narzędzia, dzięki którym współpraca z Twoimi pracownikami stanie się łatwiejsza.

Coaching biznesowy (biznes coaching)

Coaching biznesowy dedykowany jest dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności w zakresie prowadzenia biznesu. Pomaga on również doskonalić umiejętności pracowników i realizować zaplanowane strategie.

Coaching kariery

Ten rodzaj coachingu przeznaczony jest dla każdego, kto ma poczucie, że jego kariera stanęła w miejscu i nie wie jakie kroki powinien podjąć, aby osiągnąć awans. Pozwala poznać swoje mocne strony i nauczyć się je wykorzystywać. Coach kariery wspiera klienta podczas trudnych decyzji, jakie musi podejmować w sferze zawodowej.

Jak wygląda profesjonalna sesja coachingu indywidualnego?

Profesjonalna sesja coachingowa dzieli się na kilka najważniejszych etapów:

  • Coach zadaje Ci pytania, na które udzielasz odpowiedzi, które pomagają Ci znaleźć odpowiednie rozwiązania.
  • Bardzo ważnym etapem każdej sesji jest wyznaczenie konkretnego celu, który chcesz osiągnąć, ponieważ niemożliwe jest uzyskanie poprawy, jeśli nie wiesz, do czego dążysz.
  • Coach indywidualny, biorąc pod uwagę Twój obecny potencjał, proponuje Ci narzędzia pomocne w osiągnięciu Twoich planów.

Jakiego coacha wybrać w Poznaniu, Warszawie lub online ?

Najważniejszą kwestią, którą należy wziąć pod uwagę podczas wyboru coacha indywidualnego, jest zakres specjalności, jakimi on się zajmuje. Zależnie od tego, w jakim obszarze potrzebujesz pomocy, powinien to być coach specjalizujący się w coachingu managerskim, osobistym, biznesowym lub kariery. Nie mniej ważną kwestią jest otwartość coacha, tak abyś mógł się przy nim czuć swobodnie i bez skrępowania rozmawiać o swoich celach czy trudnościach. W Polsce jest coraz więcej coachów indywidualnych, których bez trudu znajdziesz za pomocą wyszukiwarki w Internecie. Jeśli jednak szukasz godnego polecenia trenera rozwoju osobistego w Poznaniu, Warszawie lub online, to zapraszam na moje sesje! W ofercie znajdziesz różnego rodzaju coaching indywidualny, który wpłynie na osiągnięcie Twoich życiowych celów, jak również na poprawienie relacji z bliskimi!


Darmowa 30-minutowa sesja coachingowa!

Jeśli jesteś zainteresowany coachingiem indywidualnym – umów się z certyfikowanym coachem.

Skontaktuj się ze mną


Czy artykuł był pomocny? Proszę o opinię.

Udostępnij, jeśli uważasz, że warto 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *