Moi klienci piszą

Katarzyna
Konsultant HR

Magda to niezwykle uważny i zaangażowany coach. Dla mnie największym olśnieniem była jej umiejętność zmiany perspektywy. Mój wielki problem i dylemat, po sesjach z Magdą po prostu przestał nim być. Zobaczyłam go z zupełnie innej strony przy okazji porządkując jeszcze kilka innych obszarów…

Nie bez znaczenia przy wyborze coacha, było też dla mnie ogromne doświadczenie Magdy, zarówno biznesowe jak i życiowe. Z takimi osobami po prostu lepiej się „czuję”. Szczerze polecam!

Katarzyna Konsultant HR

Mój wielki problem i dylemat, po sesjach z Magdą po prostu przestał nim być.

Paulina Dyrektor Sprzedaży

Dzięki niej łącze rolę “młodej” mamy z karierą w dziale sprzedaży!

Paulina
Dyrektor Sprzedaży

Magda Ciesielska jest tą osobą, którą śmiało mogę nazwać “Matką” moich sukcesów zawodowych. Odkąd zaczęłam z nią współpracę moje życie zawodowe nabrało tempa i koloru. Stało się tak, bo jest ona osobą obdarzoną niesamowitą intuicją a co ważniejsze budzącą zaufanie od pierwszej chwili spotkania. Ja jej zaufałam i zaowocowało to tym, że pierwszy raz w swoim czterdziestoletnim życiu uwierzyłam w siebie, swoje możliwości i dzisiaj jak mówią w korpo “Sky is the limit”. I co najważniejsze, dzięki niej łącze rolę “młodej” mamy z karierą w dziale sprzedaży! Powiecie niemożliwe? A jednak! I to dzięki Magdzie. Gorąco polecam!

Adam
Senior Field Force Manager

Magda to przede wszystkim osoba, która słyszy to, co zostało powiedziane i to, co jest pomiędzy słowami. Dzięki temu udało nam się dotrzeć do tego, co jest dla mnie naprawdę ważne i czego w życiu chcę. Dzisiaj jestem we właściwym miejscu życiowo i zawodowo, ale też wiem, co powinno wydarzać się dalej.

Polecam więc wszystkim, którzy chcą zmienić swoje przyzwyczajenia i działanie albo poszukać nowych pomysłów. A wszystko energetycznie, z humorem i dużym wsparciem ze strony coacha.

Adam Senior Field Force Manager

Udało nam się dotrzeć do tego, co jest dla mnie naprawdę ważne i czego w życiu chcę.

Jarek Sales Training Manager

Coaching z Magdą to droga do celu.

Jarek
Sales Training Manager

Coaching z Magdą to droga, którą przemierza się z naturalną i swobodną autentycznością relacji. To droga przy której co rusz spotyka się atmosferę troski i szacunku. To droga pełna energii, poczucia humoru, inspiracji i mocnych pytań, które dodają odwagi do poznawania siebie i porzucania strefy komfortu. Coaching z Magdą to droga do celu.

Dorota
Executive and Recruitment Manager

Zdecydowanie polecam Panią Magdalenę, jako osobę o dużej intuicji, trafnych spostrzeżeniach a przede wszystkim coacha, który potrafi zainspirować i przeprowadzić menedżera przez proces zmiany.

Atutem Pani Magdaleny jest z pewnością wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi oraz sprzedażą w dużych międzynarodowych koncernach, ale przede wszystkim bogata wiedza z zakresu psychologii, umiejętność obserwacji i wnikliwość. Prowadzone sesje coachingowe przyniosły wymierne korzyści firmie jak i menedżerowi, który uczestniczył w spotkaniach.

Dorota Executive and Recruitment Manager

Prowadzone sesje coachingowe przyniosły wymierne korzyści firmie jak i menedżerowi, który uczestniczył w spotkaniach.

Monika Pracownik naukowy w szkole prawa azjatyckiego na Uniwersytecie Barcelońskim

Coaching z Magdą Ciesielską to świetna inwestycja w siebie.

Monika
Pracownik naukowy w szkole prawa azjatyckiego na Uniwersytecie Barcelońskim

Coaching z Magdą Ciesielską to świetna inwestycja w siebie. Celem odkrywania swojego potencjału zawodowego, przyjrzenia się lepiej swoim wizjom i planom, ustalania priorytetów, wypracowywania użytecznych mechanizmów i nawyków w relacjach ze współpracownikami oraz co ważne – z samym, samą sobą.

To także świetna możliwość żeby zadać sobie pytania i poszukać odpowiedzi na to czego ogólnie w życiu chcemy, czego nie chcemy, posłuchać intuicji. Bardzo przydatne były też dla mnie ćwiczenia proponowane przez Magdę. Dziękuję i bardzo polecam!

Aleksandra
Product Manager

Współpraca z Panią Magdą to czysta przyjemność i przede wszystkim ogromny profesjonalizm.
Pani Magda doskonale wychwytuje to, co najważniejsze, jej trafne wnioski zmuszają do refleksji, a przede wszystkim pomagają w drodze do osiągnięcia założonych przez nas celów.
Bardzo doceniam dynamikę, z jaką przebiegały nasze sesje, zdecydowanie była ona dostosowana do mojego stylu bycia i trybu pracy. Dzięki sesjom zyskałam nową perspektywę, zrozumiałam, że nie “muszę”, a “chcę” zrobić niektóre rzeczy w moim życiu i zyskałam nową motywację i chęć do działania.
Zdecydowanie polecam wszystkim!

Aleksandra Product Manager

Pani Magda doskonale wychwytuje to, co najważniejsze, jej trafne wnioski zmuszają do refleksji, a przede wszystkim pomagają w drodze do osiągnięcia założonych przez nas celów.

Darmowa 30 minutowa sesja

Jeśli chcesz sprawdzić, czy coaching jest dla Ciebie

Umów się na 30-minutową darmową sesję.

Skontaktuj się ze mną