Moi klienci piszą

Katarzyna
Konsultant HR

Magda to niezwykle uważny i zaangażowany coach. Dla mnie największym olśnieniem była jej umiejętność zmiany perspektywy. Mój wielki problem i dylemat, po sesjach z Magdą po prostu przestał nim być. Zobaczyłam go z zupełnie innej strony przy okazji porządkując jeszcze kilka innych obszarów…

Nie bez znaczenia przy wyborze coacha, było też dla mnie ogromne doświadczenie Magdy, zarówno biznesowe jak i życiowe. Z takimi osobami po prostu lepiej się „czuję”. Szczerze polecam!

Katarzyna Konsultant HR

Mój wielki problem i dylemat, po sesjach z Magdą po prostu przestał nim być.

Paulina Dyrektor Sprzedaży

Dzięki niej łącze rolę “młodej” mamy z karierą w dziale sprzedaży!

Paulina
Dyrektor Sprzedaży

Magda Ciesielska jest tą osobą, którą śmiało mogę nazwać “Matką” moich sukcesów zawodowych. Odkąd zaczęłam z nią współpracę moje życie zawodowe nabrało tempa i koloru. Stało się tak, bo jest ona osobą obdarzoną niesamowitą intuicją a co ważniejsze budzącą zaufanie od pierwszej chwili spotkania. Ja jej zaufałam i zaowocowało to tym, że pierwszy raz w swoim czterdziestoletnim życiu uwierzyłam w siebie, swoje możliwości i dzisiaj jak mówią w korpo “Sky is the limit”. I co najważniejsze, dzięki niej łącze rolę “młodej” mamy z karierą w dziale sprzedaży! Powiecie niemożliwe? A jednak! I to dzięki Magdzie. Gorąco polecam!

Adam
Senior Field Force Manager

Magda to przede wszystkim osoba, która słyszy to, co zostało powiedziane i to, co jest pomiędzy słowami. Dzięki temu udało nam się dotrzeć do tego, co jest dla mnie naprawdę ważne i czego w życiu chcę. Dzisiaj jestem we właściwym miejscu życiowo i zawodowo, ale też wiem, co powinno wydarzać się dalej.

Polecam więc wszystkim, którzy chcą zmienić swoje przyzwyczajenia i działanie albo poszukać nowych pomysłów. A wszystko energetycznie, z humorem i dużym wsparciem ze strony coacha.

Adam Senior Field Force Manager

Udało nam się dotrzeć do tego, co jest dla mnie naprawdę ważne i czego w życiu chcę.

Jarek Sales Training Manager

Coaching z Magdą to droga do celu.

Jarek
Sales Training Manager

Coaching z Magdą to droga, którą przemierza się z naturalną i swobodną autentycznością relacji. To droga przy której co rusz spotyka się atmosferę troski i szacunku. To droga pełna energii, poczucia humoru, inspiracji i mocnych pytań, które dodają odwagi do poznawania siebie i porzucania strefy komfortu. Coaching z Magdą to droga do celu.

Dorota
Executive and Recruitment Manager

Zdecydowanie polecam Panią Magdalenę, jako osobę o dużej intuicji, trafnych spostrzeżeniach a przede wszystkim coacha, który potrafi zainspirować i przeprowadzić menedżera przez proces zmiany.

Atutem Pani Magdaleny jest z pewnością wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi oraz sprzedażą w dużych międzynarodowych koncernach, ale przede wszystkim bogata wiedza z zakresu psychologii, umiejętność obserwacji i wnikliwość. Prowadzone sesje coachingowe przyniosły wymierne korzyści firmie jak i menedżerowi, który uczestniczył w spotkaniach.

Dorota Executive and Recruitment Manager

Prowadzone sesje coachingowe przyniosły wymierne korzyści firmie jak i menedżerowi, który uczestniczył w spotkaniach.

Monika Pracownik naukowy w szkole prawa azjatyckiego na Uniwersytecie Barcelońskim

Coaching z Magdą Ciesielską to świetna inwestycja w siebie.

Monika
Pracownik naukowy w szkole prawa azjatyckiego na Uniwersytecie Barcelońskim

Coaching z Magdą Ciesielską to świetna inwestycja w siebie. Celem odkrywania swojego potencjału zawodowego, przyjrzenia się lepiej swoim wizjom i planom, ustalania priorytetów, wypracowywania użytecznych mechanizmów i nawyków w relacjach ze współpracownikami oraz co ważne – z samym, samą sobą.

To także świetna możliwość żeby zadać sobie pytania i poszukać odpowiedzi na to czego ogólnie w życiu chcemy, czego nie chcemy, posłuchać intuicji. Bardzo przydatne były też dla mnie ćwiczenia proponowane przez Magdę. Dziękuję i bardzo polecam!

Aleksandra
Product Manager

Współpraca z Panią Magdą to czysta przyjemność i przede wszystkim ogromny profesjonalizm.
Pani Magda doskonale wychwytuje to, co najważniejsze, jej trafne wnioski zmuszają do refleksji, a przede wszystkim pomagają w drodze do osiągnięcia założonych przez nas celów.
Bardzo doceniam dynamikę, z jaką przebiegały nasze sesje, zdecydowanie była ona dostosowana do mojego stylu bycia i trybu pracy. Dzięki sesjom zyskałam nową perspektywę, zrozumiałam, że nie “muszę”, a “chcę” zrobić niektóre rzeczy w moim życiu i zyskałam nową motywację i chęć do działania.
Zdecydowanie polecam wszystkim!

Aleksandra Product Manager

Pani Magda doskonale wychwytuje to, co najważniejsze, jej trafne wnioski zmuszają do refleksji, a przede wszystkim pomagają w drodze do osiągnięcia założonych przez nas celów.

Daniel Kochański, Sales Manager

To dla mnie zaszczyt być mentee Pani Magdy, a zdobyta podczas naszej współpracy wiedza i doświadczenie pozostaną ze mną na zawsze.

Daniel
Sales Manager

Z pełnym szacunkiem i wdzięcznością chciałbym wyrazić ogromne podziękowania za ponad roczne (jeżeli mi się nie pomyliło to 19 sesji) wsparcie w ramach naszych spotkań mentoringowych.

Pani dedykacja i profesjonalizm w przekazywaniu informacji i wiedzy biznesowej znacząco przyczyniły się do mojego rozwoju i postrzeganiu wielu spraw w inny sposób. Podczas naszych spotkań skupialiśmy się głównie na aspektach biznesowych, szczególnie w kontekście ustalania celów i strategii. Bardzo dobra i spokojna atmosfera jaka towarzyszyła naszym spotkaniom powodowała, że z uśmiechem na twarzy oczekiwałem kolejnego. Pani głęboka wiedza i praktyczne doświadczenie stanowiły dla mnie niezwykłe źródło informacji i motywacji. Dzięki Pani mentorstwu zyskałem większą pewność siebie w podejmowaniu decyzji biznesowych oraz rozwinięte umiejętności planowania i realizacji celów. Doceniam bardzo „skoki w bok” na kwestie z życia prywatnego czy odnośnie szkoły MBA. Pani wsparcie obejmujące nie tylko sferę zawodową, ale również życiową, uczyniło nasze spotkania nie tylko edukacyjnymi, ale i inspirującymi. Dziękuję za poświęcony czas. To dla mnie zaszczyt być mentee Pani Magdy, a zdobyta podczas naszej współpracy wiedza i doświadczenie pozostaną ze mną na zawsze.

Z głębi serca dziękuję!

Kinga
Stewardessa

Zacznę od tego, iż Pani Magda to wspaniała, ciepła i pozytywna osoba, dzięki czemu praca z nią to czysta przyjemność. Zawdzięczam jej bardzo wiele. To dzięki niej nauczyłam się komunikować z bliskimi, wyrażać swoje uczucia i konfrontować swoje myśli z rzeczywistością.
Wspólna praca pokazała mi również jak radzić sobie z trudnymi emocjami, jak je wyrażać i akceptować. Jak odnaleźć w sobie spokój, polubić siebie ale również jak dawać sobie przyzwolenie by odpuścić pewne rzeczy wtedy gdy dzień bywa gorszy.
Z pewnością pomogły mi w tej przemianie przesyłane przez Panią Magdę materiały i narzędzia do pracy, natomiast najbardziej cenię sobie wszystkie przebyte z nią rozmowy, analizy i zwyczajne towarzyszenie mi w trudnych dla mnie chwilach.
Myślę, że warto również wspomnieć, iż na sesjach towarzyszyła mi swoboda, poczucie bycia wysłuchaną i zaopiekowaną.
Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panią Magdą! 🙂

Kinga Stewardessa

To dzięki Magdzie nauczyłam się komunikować z bliskimi, wyrażać swoje uczucia i konfrontować swoje myśli z rzeczywistością.

Agnieszka, Category Manager

Profil Pani Magdy idealnie odpowiadał moim oczekiwaniom, a zatem wybór jej osoby na mentora i coacha, który poprowadzi mnie przez proces transformacji okazał się strzałem w dziesiątkę.

Agnieszka
Category Manager

Do Pani Magdy trafiłam na początku 2023 roku, w bardzo trudnym i bolesnym dla mnie momencie mojego życia. Potrzebowałam pomocy profesjonalisty, który nauczy mnie budowania własnej pozycji i marki osobistej w miejscu pracy. Zależało mi na tym, żeby była to osoba posiadająca wieloletnie doświadczenie w pracy korporacyjnej i jednoczenie certyfikację uprawniającą do prowadzenia coachingu. Pani Magda to doświadczony praktyk biznesu, manager, lider zespołów i dyrektor sprzedaży, a do tego dyplomowany coach. Profil Pani Magdy idealnie odpowiadał moim oczekiwaniom, a zatem wybór jej osoby na mentora i coacha, który poprowadzi mnie przez proces transformacji okazał się strzałem w dziesiątkę. Ta kobieta potrafi stworzyć bezpieczną przestrzeń, dlatego już od pierwszej sesji czułam się wysłuchana i zaopiekowana. Do tego czułam, że problemy i tematy, z którymi przychodzę są jej znane z jej wieloletniej praktyki biznesowej. Pragnę szczególnie podkreślić, że podczas coachingu Pani Magda całą swoją uwagę poświęca klientowi i jego sprawie! Sesje coachingowe z Panią Magdą są quality time, uskrzydlały mnie, były przepełnione dobrą energią. Na sesjach przepracowałyśmy dawne schematy, które hamowały mnie w drodze do realizacji własnych celów (zawodowych) i powstrzymywały od sięgania po to, czego pragnę i co mi służy. Wskazówki mentorskie otrzymane od Pani Magdy pozwoliły mi rozpocząć transformację własnego JA w obszarze zawodowym, co obecnie przekłada się na satysfakcję z pracy i budowanie fajnych relacji społecznych. Pani Magda to właściwa osoba na właściwym miejscu, a do tego z niesamowitym doświadczeniem w zakresie leadership i obszerną wiedzą coachingowo-psychologiczną. Rekomenduję wybór jej osoby na mentora i coacha!

Darmowa 30 minutowa sesja

Jeśli chcesz sprawdzić, czy coaching jest dla Ciebie

Umów się na 30-minutową darmową sesję.

Skontaktuj się ze mną