Moi klienci piszą

Katarzyna
Konsultant HR

Magda to niezwykle uważny i zaangażowany coach. Dla mnie największym olśnieniem była jej umiejętność zmiany perspektywy. Mój wielki problem i dylemat, po sesjach z Magdą po prostu przestał nim być. Zobaczyłam go z zupełnie innej strony przy okazji porządkując jeszcze kilka innych obszarów…

Nie bez znaczenia przy wyborze coacha, było też dla mnie ogromne doświadczenie Magdy, zarówno biznesowe jak i życiowe. Z takimi osobami po prostu lepiej się „czuję”. Szczerze polecam!

Katarzyna Konsultant HR

Mój wielki problem i dylemat, po sesjach z Magdą po prostu przestał nim być.

Paulina Dyrektor Sprzedaży

Dzięki niej łącze rolę “młodej” mamy z karierą w dziale sprzedaży!

Paulina
Dyrektor Sprzedaży

Magda Ciesielska jest tą osobą, którą śmiało mogę nazwać “Matką” moich sukcesów zawodowych. Odkąd zaczęłam z nią współpracę moje życie zawodowe nabrało tempa i koloru. Stało się tak, bo jest ona osobą obdarzoną niesamowitą intuicją a co ważniejsze budzącą zaufanie od pierwszej chwili spotkania. Ja jej zaufałam i zaowocowało to tym, że pierwszy raz w swoim czterdziestoletnim życiu uwierzyłam w siebie, swoje możliwości i dzisiaj jak mówią w korpo “Sky is the limit”. I co najważniejsze, dzięki niej łącze rolę “młodej” mamy z karierą w dziale sprzedaży! Powiecie niemożliwe? A jednak! I to dzięki Magdzie. Gorąco polecam!

Adam
Senior Field Force Manager

Magda to przede wszystkim osoba, która słyszy to, co zostało powiedziane i to, co jest pomiędzy słowami. Dzięki temu udało nam się dotrzeć do tego, co jest dla mnie naprawdę ważne i czego w życiu chcę. Dzisiaj jestem we właściwym miejscu życiowo i zawodowo, ale też wiem, co powinno wydarzać się dalej.

Polecam więc wszystkim, którzy chcą zmienić swoje przyzwyczajenia i działanie albo poszukać nowych pomysłów. A wszystko energetycznie, z humorem i dużym wsparciem ze strony coacha.

Adam Senior Field Force Manager

Udało nam się dotrzeć do tego, co jest dla mnie naprawdę ważne i czego w życiu chcę.

Jarek Sales Training Manager

Coaching z Magdą to droga do celu.

Jarek
Sales Training Manager

Coaching z Magdą to droga, którą przemierza się z naturalną i swobodną autentycznością relacji. To droga przy której co rusz spotyka się atmosferę troski i szacunku. To droga pełna energii, poczucia humoru, inspiracji i mocnych pytań, które dodają odwagi do poznawania siebie i porzucania strefy komfortu. Coaching z Magdą to droga do celu.

 

Darmowa 30 minutowa sesja

Jeśli chcesz sprawdzić, czy coaching jest dla Ciebie

Umów się na 30-minutową darmową sesję.

Skontaktuj się ze mną