Temat: Coaching osobisty


Opis tematu: Coaching osobisty

cel coaching

Wyznaczanie celów życiowych i zawodowych: Czy marzenia się spełniają?

Choć spełnianie marzeń często uchodzi za niemożliwe, wcale takie nie jest. Jak zatem zrealizować te najbardziej pożądane? 

emocje jak radzić

Jak radzić sobie… z rollercosterem uczuć?

Emocje są jak wewnętrzny barometr samopoczucia. Choć są od nas niezależne, wywierają realny wpływ na nasze życie. Jak sobie radzić z ich negatywnymi odcieniami?

brak pewności siebie

Brak wiary we własne siły, czyli brak pewności siebie

Problemy z samoakceptacją potrafią skutecznie determinować nasze postawy oraz decyzję. Na szczęście pewność siebie to cecha, którą się nabywa.

pomysł na życie

Jak znaleźć pomysł na siebie?

Masz problem z tym, żeby znaleźć pomysł na siebie? W takim razie nie trać już ani chwili i skorzystaj z pomocy profesjonalnego coacha.

szacunek do siebie

Szanuj siebie – a zyskasz znacznie więcej niż Ci się wydaje

Masz problemy z samooceną i nie szanujesz siebie? W takim razie skorzystaj z pomocy coacha, który Ci pomoże odzyskać szacunek do siebie samego.

Nie jestem wystarczająco dobra dobry

Nie jestem wystarczająco dobra/dobry

Masz poczucie, że nie jesteś wystarczająco dobra/dobry w tym, co robisz (i w życiu zawodowym, i osobistym)? W takim razie potrzebujesz pomocy coacha.

emocje uczucia

Lista uczuć i emocji – coaching & rozwój osobisty

Przedstawiamy listę uczuć i emocji oraz stanów emocjonalnych, których poznanie i zrozumienie może pomóc w pracy nad sobą

coaching co to

Co to jest coaching i dlaczego warto z niego skorzystać?

Chcesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym i lub osobistym? W takim razie zdecyduj się na coaching, a osiągniesz wszystkie założone przez siebie cele.

potencjał coaching

Coaching osobisty jako metoda odblokowywania potencjału

Straciłeś wiarę we własne możliwości? A może nigdy nie potrafiłeś uwierzyć w drzemiący w Tobie potencjał? Teraz dzięki coachingowi osobistemu możesz to zmienić.

coaching online

Coaching osobisty – Online przez Skype: czym różni się od tradycyjnej sesji?

Obecne problemy nie pozwalają na bezpośrednie spotkania w gabinecie. Czym różni się coaching osobisty online przez Skype od sesji w tradycyjnej formie?