Coaching – zmień swoje życie na lepsze

life coach

Life Coaching (coaching życiowy) pomaga określić cel życia i dążyć do jego realizacji. Decydują się na niego osoby, które chcą coś zmienić w swoim życiu na lepsze, poczuć się spełnione i usatysfakcjonowane.

Jako profesjonalny coach, pracuje z ludźmi na podstawie ich potrzeb i pragnień. Wykorzystuje różne rodzaje coachingu, jak np. coaching osobisty, ukierunkowany na samorozwój. Wesprę Cię w odnalezieniu odpowiedniego kierunku, pomogę w ułożeniu planu działania i wesprę w całej podróży, do osiągnięcia Twojego upragnionego celu. To wybór idealny dla osób, które chcą sprecyzować swoje wartości oraz priorytety.

Coaching relacji polega na zmianie, a także rozwoju w relacjach z bliskimi osobami, z partnerami, przyjaciółmi, osobami z pracy. Będziesz mógł wypracować swoje umiejętności w tym obszarze. Pomogą Ci one w nawiązywaniu nowych znajomości. Nauczysz się jak rozwiązywać konflikty i polepszysz sposób swojej komunikacji z innymi.

Coaching kariery dotyczy wsparcia klienta w rozwoju jego kariery zawodowej. Wesprę Cię w osiąganiu ważnych dla Ciebie celów i satysfakcji z pracy. Coaching biznesowy opiera się na działaniu z jedną osobą lub całym zespołem, dąży do celów biznesowych. Coaching menadżerski jest dedykowany menadżerom oraz pracownikom średniego i wyższego szczebla. Dzięki mojej pomocy nie będziesz miał problemu z określeniem punktu docelowego i osiągnięciem go.

Podczas sesji coachingowych, spotkania mogą być prowadzone również w grupach – coaching grupowy,  lub w zespołach – coaching zespołowy.

Jeżeli nie wiesz, czy coaching jest dla Ciebie, możesz umówić się na gratisową 30-minutową sesję, która podpowie Ci, czy coaching będzie dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem. Wspólnie omówimy Twoje pragnienia i cele, wypracujemy plan, który będziesz konsekwentnie realizować, krok po kroku, aby ulepszyć siebie i usprawnić jakość swojego życia oraz osiągnąć zamierzony cel.


Coaching special for you!

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w zakresie coachingu – umów się z certyfikowanym coachem.

Skontaktuj się ze mną


Czy artykuł był pomocny? Proszę o opinię.

Udostępnij, jeśli uważasz, że warto 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *