Life Coaching Poznań – odmień swoje życie

life coaching poznań
  • Marzysz o tym, żeby z uśmiechem na twarzy realizować własne marzenia?
  • Chcesz wycisnąć z życia 110%?
  • A może po prostu potrzebujesz w swoim życiu zmiany, ale nie wiesz jak to zrobić?

Jeśli odpowiedź na chociaż jedno z tych pytań jest twierdząca to znaczy, że Life Coaching jest dla Ciebie. Na czym w zasadzie polegają takie sesje?

Life Coaching – czym jest?

To rodzaj coachingu, którego głównym obszarem działaniem jest podnoszenie jakości życia, a także osiąganie większej satysfakcji z niego. U jego podstaw leży podejście holistyczne. Zakłada ono przekonanie, że zmiany w konkretnym obszarze życia mogą mieć wpływ na zmianę również w kolejnej dziedzinie. Przykładowo dotyczy to sytuacji, w której poprawa w życiu zawodowym odbija się na wzrost satysfakcji.

W praktyce, sesje Life Coachingu w Poznaniu prowadzone przez Coach Magdalenę Ciesielską – skupione są wokół wzrostu jakości życia, który osiąga się przez rozwiązywanie problemów i odnajdywanie drogi do osiągnięcia postawionych celów. Kluczowe jest przy tym odnalezienie i zidentyfikowanie odpowiednich obszarów życia, w których nawet niewielka poprawa korzystnie wpłynie na jakość całego życia. Do wyszukiwania takich dziedzin stosowane są specjalne narzędzia zaproponowane przez coacha.

Rola coacha w Life Coachingu

Sesje i treningi Life Coachingu prowadzone są przez specjalistę coacha posiadającego wiedzę, umiejętności i doświadczenie w pomaganiu innym. Co ważne, prowadząca nie jest osobą, która zmienia klienta. Należy ją określić raczej jako kogoś, kto wskazuje kierunek, pomaga odnaleźć drogę, a także dostarcza narzędzia, dzięki którym możesz zmienić swoje życie. W żaden sposób nie realizuje za nas celów, pomaga jedynie w ich osiągnięciu.

Albert Einstein powiedział kiedyś coś co najlepiej oddaje rolę, jaką pełni coach w życiu swojego klienta: ,,Większość nauczycieli traci czas na zadawanie pytań, które mają ujawnić to, czego uczeń nie umie. Nauczyciel z prawdziwego zdarzenia stara się za pomocą pytań ujawnić to, co uczeń umie lub czego jest zdolny się nauczyć.” Nie przez przypadek wskazuje się, że coach jest nauczycielem. W przemyślany i zaplanowany sposób pomaga osobie korzystającej z Life Coachingu odnaleźć właściwą drogę. Nakierowuje myślenie na najbardziej odpowiednie pomysły, a także roztacza plany drogi do realizacji postawionych celów.

Wpływ sesji Life Coachingu na nasze życie

Sesje Life Coachingu mogą wpływać na bardzo wiele obszarów naszego życia. Z jednej strony są doskonałym sposobem na stymulowanie kreatywności, pomysłowości i zdolności osiągania sukcesów. Z drugiej strony pomagają w rozwiązywaniu problemów i pokonywaniu życiowych zakrętów.

Kiedy warto skorzystać z treningów z Life Coachem, szczególnie Life Coachem z Poznania M.C.?

  • kiedy chcemy pozbyć się nieśmiałość,
  • gdy potrzebujemy rozwijać swoją asertywność oraz pewność siebie,
  • szukamy motywacji i narzędzi, dzięki którym osiągniemy konkretne cele,
  • kiedy chcemy lepiej zarządzać swoim czasem,
  • zależy nam na rozwoju związku z partnerem,
  • potrzebujemy narzędzi, przy pomocy których zmienimy nawyki i etc.

Jak widać, zastosowanie sesji Life Coachingu w zastosowaniu Magdy C. z Poznania jest bardzo szerokie. Co ważne, w przypadku każdej osoby źródło problemu może być inne. Właśnie dlatego tak ważna jest indywidualna praca, którą otrzymuje klient współpracując z coachem.

Odważ się być zadowolonym z życia – skorzystaj z: Life Coaching Poznań!

Sesje Life Coachingu w Poznaniu z Coach Magdaleną Ciesielską cieszą się coraz większą popularnością. Nic w tym dziwnego. Świat, który nas otacza daje ogromne możliwości rozwoju, trzeba tylko odpowiednio przygotować się na sukces. Presja ta jest szczególnie duża w większym mieście jak Poznań. Potrzebne jest więc zaprogramowania swojego myślenia, a także pozyskanie odpowiednich narzędzi do realizacji wyznaczonych celów. Wszystko to otrzymujemy korzystając z treningów z life coachem Magdaleną Ciesielską w Poznaniu.

Nie zwlekaj więc dłużej i zdecyduj się na skorzystanie z sesji: Life Coaching Poznań (stacjonarnie lub online – skype). Z pomocą renomowanego coacha, łatwiej osiągniesz wyznaczone cele, podniesiesz jakość swojego życia i osiągniesz większą satysfakcję z przeżywania każdego dnia.

#coaching osobisty #coaching Poznań #life coaching #coaching osobisty #coaching online #coaching Warszawa #coach Poznań

Czy artykuł był pomocny? Proszę o opinię.

Udostępnij, jeśli uważasz, że warto 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *