Coaching Warszawa: jaki powinien być coach idealny?

coaching Warszawa

Coaching Warszawa – właściwy wybór w morzu ofert


Dążenie do samorozwoju często prowadzi do nawiązania współpracy ze specjalistą, który w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie ułatwi ten proces. W takim momencie najczęściej zadajemy sobie pytanie: Jak dobrze przygotować się na podjęcie relacji z moim przyszłym coachem? Wtedy z pomocą przychodzą poradniki, podcasty, rady innych osób… A, gdy już uznamy, że jesteśmy gotowi na pierwszą wizytę, nasuwa się najważniejsza, choć początkowo pomijana kwestia – Jak znaleźć dobrego coacha?

Coaching w Warszawie to niezwykle prężnie działający sektor. Od zintegrowanych centrów szkoleniowych po usługi jednoosobowe, sesje krótkotrwałe lub te prowadzone w trybie długofalowym. Możliwości mamy wiele, jeszcze więcej ofert. Dlatego też, należy pamiętać, że wybór coacha to sprawa indywidualna, oparta na osobistych preferencjach.

Dobrego coacha wyróżnia:

 1. Profesjonalizm przede wszystkim – wykształcenie coacha to pryncypium. Należy mieć pewność, iż osoba, której powierzamy swój rozwój to prawdziwy specjalista z solidną wiedzą i doświadczeniem.
 2. Porozumienie, aby sprostać potrzebom – musimy określić jakie są nasze oczekiwania oraz jaki typ narracji najbardziej będzie nam odpowiadał.
 3. Praca zgodnie z zasadami etyki – aby coaching w Warszawie móc uznać za profesjonalny, należy upewnić się czy dany coach posiada akredytację, któregoś z niezależnych organizacji zrzeszających, jak: European Mentoring and Coaching Council (EMCC), International Coach Federation (ICF), bądź Izby coachingu (IC).
 4. Opinie i polecenia – skuteczny coaching w Warszawie to taki, który posiada wiele rekomendacji oraz grono zaufanych klientów.
 5. Dyspozycyjność i dostępność – gdy już zdecydujemy się na podjęcie kontaktu z warszawskim coachem, warto znaleźć specjalistę, który jest dostępny w terminach najbardziej odpowiednich dla naszego samorozwoju.
 6. Specjalizacja – należy pamiętać ich każdy z coachów posiada zakres obszarów, w których się specjalizuje. Nasz wybór musi być zależny od faktu, w jakiej sferze życia potrzebne jest nam wsparcie
 7. Kto pyta, nie błądzi – nie bójmy się zadawać pytań nowopoznanym coachom z Warszawy lub innych miast. Są to ludzie, którym powierzymy nasze dylematy i potencjał, więc mamy prawo znać ich zawodową historię.

Wszystkich wyżej wymienionym kwestiom odpowiada Coach z Poznania w tym Coach z Warszawy i Coach online – Magdalena Ciesielska: Kontakt.

 

Coaching Warszawa – zakres działania na różnych polach


Coaching w Warszawie nie tylko cieszy się dużą popularnością wśród usługobiorców, ale także grono specjalistów w samej branży powiększa się. Przy tak dużej konkurencji warszawscy coachowie w ostatnich latach budują swoje kariery w obrębie konkretnej dziedziny w której dążą do statusu eksperta. Stąd wybór specjalisty – o czym już była mowa – musi wiązać się z dokładnie sprecyzowaną płaszczyzną naszej egzystencji.

 1. Coaching osobisty, Warszawa – zadaniem coacha z Warszawy jest praca nad osobowościowym rozwojem klienta.
 2. Life coaching, Warszawa – oferuje wsparcie w poszukiwaniu życiowego celu.
 3. Coaching relacji, Warszawa – korzystając z tego rodzaju coachingu w Warszawie nauczymy się budować prawidłowe relacje z innymi ludźmi oraz dowiemy się jak naprawić już powstałe.
 4. Coaching kariery, Warszawa – jest to trening doskonalący umiejętności radzenia sobie w sferze zawodowej. Uczy jak odnajdywać w sobie predyspozycje do określonych profesji oraz jak z satysfakcją wspinać się po szczeblach kariery.
 5. Biznes coaching, Warszawa / Coaching biznesowy, Warszawa – pomaga rozwijać zdolności kierownicze, budować relacje z zespołem, doskonalić własne zasoby kreatywności i budowanie strategii.

 

Coaching Warszawa + Coaching Poznań = Coaching online


Niezależnie od tego jaki teren zamieszkujemy, nasze spotkania z coachem mogą odbywać się w trybie online – o ile specjalista dopuszcza taką możliwość. Dzięki temu, odległość nie stanowi bariery w samodoskonaleniu. Przykładem jest wspomniana wyżej coach Magdalena Ciesielska, która oprócz stacjonarnego coachingu w Warszawie i coachingu w Poznaniu, prowadzi coaching online.

Darmowa 30 minutowa sesja

Jeśli chcesz sprawdzić, czy coaching w Warszawie, coaching w Poznaniu lub coaching online jest dla Ciebie

Umów się na 30-minutową darmową sesję

Skontaktuj się z Coach MC

#coaching Warszawa #coaching relacji #coaching biznesowy #biznes coaching #coaching Poznań #coaching online #coaching kariery #coaching osobisty #life coaching Warszawa

Czy artykuł był pomocny? Proszę o opinię.

Udostępnij, jeśli uważasz, że warto 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *