Coaching dla par — czyli jak zbudować dobry związek?

coaching relacji para małżeńska

Twój związek przechodzi kryzys? Masz poczucie, że druga połówka Cię nie rozumie? Chcesz wzbogacić swój związek o nowe doznania? Jeśli tak, to coaching dla par będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Na sesji z coachem dowiesz się, co możecie poprawić w waszej relacji i jak pokonać wszelkie życiowe przeszkody. Dlatego sprawdź, jak zbudować trwały związek i nie dać się rutynie!

Co to jest dobry związek?

Dobry związek to relacja zbudowana na wzajemnym zaufaniu i podobnych wartościach. Musisz dobrze poznać drugą osobę i dowiedzieć się, że macie możliwość budowania wspólnej przyszłości. Niestety, często bywa tak, że osoby nie rozmawiają o tym, jak widzą swoje życie za kilka lat. Później okazuje się, że ich wizje przyszłości były skrajnie różne. To powoduje wiele przykrych sytuacji lub nawet doprowadza do rozstań.

Dlatego, jeśli masz problem ze szczerą rozmową, to coaching relacji będzie idealny dla Ciebie. Poznasz metody dobrej komunikacji oraz cechy, jakie powinien posiadać idealny związek.

Dobry związek — cechy główne

Bardzo wiele osób zastanawia się, co jest ważne w związku z drugą osobą? Otóż do najważniejszych cech dobrego związku należą:

  • wspólne wartości,
  • ufność,
  • szczerość,
  • otwartość,
  • wsparcie,
  • bezpośrednie wyrażanie myśli i emocji,
  • bezinteresowna miłość,
  • brak oczekiwań.

Jaki coaching dla partnerów wybrać?

Kiedy już zdecydujesz się wziąć udział w coachingu dla par. Warto pomyśleć o tym, co chcesz osiągnąć po sesji coachingowej. Dobrze, jeśli omówisz te kwestie ze swoim partnerem i razem podejmiecie decyzję. Kiedy już oboje zdecydujecie, co chcecie poprawić lub wzmocnić w waszym związku, to pora wybrać odpowiedniego coacha. Bardzo ważna jest relacja w coachingu. Oboje musicie czuć się swobodnie i otwarcie. Dlatego wybierzcie sprawdzoną osobę, która jest specjalistą w tym zakresie.

Jeśli zależy wam na sesjach stacjonarnych, to poszukajcie coacha z najbliższych okolic, abyście mogli oboje dostosować czas na spotkania. Dobrym rozwiązaniem będą również sesje coachingowe online, które oferuje coach relacji Magdalena Ciesielska. Taka forma pozwoli wam zrezygnować z dojazdu oraz da możliwość na rozmowę w bezpiecznej przestrzeni waszego domu. Gdzie na pewno poczujecie się swobodniej.

Czy coaching dla małżeństw to dobry pomysł?

Jesteś w związku małżeńskim i czujesz, że coś jest nie tak? Nic z tym nie robisz lub nie możesz dojść do porozumienia z małżonkiem? Pamiętaj, że zostawianie lub odwlekanie takich spraw, może skończyć się tragicznie. Dlatego, jeśli masz obawy lub wątpliwości co do swojego małżeństwa, to świetnym pomysłem będzie coaching dla małżeństw.

Możesz dzięki niemu osiągnąć wiele korzyści. Wasz związek zostanie wzbogacony o nowe doznania i poznacie wiele technik na radzenie sobie z problemami. Doświadczony trener pokaże Ci, jak powinien wyglądać związek małżeński oraz na czym polega związek oparty na zaufaniu i miłości. Sprawdź koniecznie ofertę Magdaleny Ciesielskiej, jednego z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.


Darmowa 30-minutowa sesja coachingowa!

Jeśli chcesz zbudować trwały związek – umów się z certyfikowanym coachem.

Skontaktuj się ze mną


Czy artykuł był pomocny? Proszę o opinię.

Udostępnij, jeśli uważasz, że warto 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *